PRO EXTERÉR s.r.o.
Moderná stavebná spoločnosť, ktorá je schopná ponúknuť komplexnú realizáciu stavieb, hlavne v odbore pozemných a dopravných stavieb.
"Všestranný partner pre stavbu"

Počas realizácie využívame vlastné pracovné kapacity a materiálovo-technické vybavenie, prípadne spolupracujeme s overenými dodávateľmi. Stavby realizujeme najnovšími pracovnými postupmi, kvalitnými materiálmi s cieľom odovzdať najvyššiu hodnotu a kvalitu diela pre nášho zákazníka. Vysoký dôraz kladieme na precíznu prípravu stavby, trvalo konštruktívnu komunikáciu so všetkými subjektmi v rámci realizácie diela. Našou devízou je disciplinovaná práca, preto sa naši zákazníci môžu spoľahnúť okrem iného aj na to, že komplexné stavebné projekty zrealizujeme v dohodnutej kvalite, dodržíme termíny i stanovené náklady.


Každoročne si dávame ciele, ktorých úlohou je zlepšovať výrobné postupy, investovať do moderných technológií a zároveň využívať skúsenosti a schopnosti našich zamestnancov.

Ako poskytovateľ komplexných služieb v oblasti stavebníctva aktívne navrhujeme riešenia, ktorými pre našich zákazníkov optimalizujeme kvalitu a náklady.

REFERENCIE
Spoločnosť pôsobí najmä na západe Slovenska.
OBLASTI PÔSOBENIA:
NÁŠ TÍM
Konateľ
Pavel Bidzilia
Mgr. Daša Koňová
Office manažér
Inna Myslyva
HR manažér
Rozpočtár / kalkulant stavieb
Dominika Pšenáková
Ing. Daniela Janegová
Rozpočtár / kalkulant stavieb
Martina Kováčová
Office asistent
Stavbyvedúci
Igor Tomovič
Ing. Stanislav Petruš
Hlavný stavbyvedúci
Peter Paranko
stavebný majster
PARTNERI
Vieme že v patnerstve je sila. Vďaka dlhodobej a úspešnej spolupráci s našimi partnermi vieme pre vás vytvoriť tu najlepšiu cenu.